BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2011-08-07

Ar įmanoma tapti milijonierium?

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 21:19

Oi kaip širdutę drasko, kai sėdi užsidaręs prie kompiuterio ir koks ale naglas daininkas įmetą savo naują klipuką su sapnuose dar nesapnuotais automobiliais. Ar koks begėdis draugas pameta nuorodą su prabangiausio Santa Monicos viešbučio nuotraukomis. Ir grauži tada pirštus keiki tiek save tiek kitus.
O man išvis super sušiktas dalykėlis nutiko. Taigi netik per kompiuterio ekraną stebėjau žvaigždžių gyvenimą , bet netgi gavau svečių iš pačio los andželo ! O tie svečiai kaip paaiškėjo mano pačios giminaičiai. Nežinau kaip gali būti tokie ne supratingi giminaičiai ir atvežti visą pundą nuotraukų iš savo gyvenimo angelų mieste..
Kokia valandėlę įsistebėjusi žiūrėjau į ekraną . Norėjosi ir rėkti ir bėgti , bet buvo gėda prie ši tiek žmonių. Per kai kuriuos vaizdo įrašus užsidengiau akis , kad netraumuočiau savo ir taip gana silpnų nervų.
Apie jaguarus , mažus pukuotus šunyčius už keletą tūkstančių ir visą LV partfumeriją aš jau nešnekėsiu. Bet visgi esmė visai ne čia.
Didžiausią nuostabą man sukėlė , tai jog tie žmonės (tiksliau mano giminaičiai) jokie verslininkai , makleriai ar menininkai. Žmona kirpėja , vyras kažką bendro su mašinom turi. Žinoma dabar tai jau jie ohoho kokie žmonės  ir akcijų prisipirkę į valias, tačiau kažkada jaunystėje turėjo 2 kambarių butuką Kaune.
Vienu žodžiu atsisėdau aš prie to vyro ir daviau pati durniausią klausimą pasaulyje : Kaip?Kaip jums pavyko?
Na neslėpsiu keletą minučių jis tiesiog juokėsi , o tada tarė : Svarbiausia turėti motyvaciją ir tada pats nepatikėsi kiek gali padaryti.
Į klausimus kur jie darbinosi , kur ėjo, su kuo susitiko jie neatsakė tik maloniai šypsojosi ir kas kartą kartojo : Įmanoma viskas įmanoma.
Pradžioje pagalvojau, kad jie bepročiai, tada apie tai susimasčiau rimtai , o dabar manau , kad esu beprotė , bet po velnių gal iš tiesų įmanoma?
O čia jums keletas nuotraukyčiu , kad daugiau motyvacijos turėtumėt:D
Gero vakaro,
M:*

Patiko (1)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.