BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2010-08-31

Amžinas klausimas. “ką rengtis Rugsėjo 1?”

Tema: Everyone loves fashionstaaceyy @ 15:10

Šiek tiek vėluoju. Greičiausiai ne šiek tiek o labai. Ir tikriausiai daugelis merginų jau puikiai žino kaip eis apsirengusios Rugsėjo 1 -osios proga. Tačiau jai liko dar neapsisprendusių šiek tiek pagelbėsiu ir aš.
Galu gale visi Rugsėjo 1 supranta savaip. Visi galėtume pritarti jog tai nėra pati smagiausia šventė kai tenka uždaryti vasarą , tačiau pasirodyti prieš draugus (ir ne tik) nori gražiai . Ir ne viena mergina nori pabrėžti savo pasikeitimus nuo praeitų mokslo metų. Daug varijantų neturiu , tačiau parodysiu tai kas patinka man.

Pagal viską galėtume pasipuošti juodais arba baltais aukštu kaklu baltinukais kurie šiais metais labai madingi. Užsidėti juodą sijoną , arba aptemtus džinsus. Elegantiškus aukštakulnius arba dailius batelius , pasiimti delninuke į rankas. Šiek tiek pasiryškinti akis ir lėkti į mokyklą , o po jos jau kur širdis geidžia.
Tačiau ..
Reta mergina dabar to norėtu , nors dažnai mokyklinės uniformos verčia taip atrodyti. Tad dabar pasiulysiu keletą man patinkančių varijantų merginom kurios nesiruošia eiti su uniforma  arba persirengiančioms po mokyklos.
1.Pirmas varijantas , tai pat yra klasikinis tačiau gerokai patobulintas. Jis atrodo elgantiškai , prabangiai , bet labai nesukausto. Ir manau jis puikiai tinka Rugsėjo 1 - ajai.
Makiažo nesiūlyčiau labai šviesaus , tiktu pilkšvai arba išryškintos akys , pudra neturėtu būti labai tamsi.

2. Šis varijantas man patinka labiau. Tiktu atlasiniai baltinukai su iškirptėmis. Spalvos gali būti nuo pat juodos iki raudonos. P.s : atlasiniai gražiausiai atrodo persiko arba pilkos spalvos bent jau man.
Makiažas : Čia galėtume šiek tiek improvizuoti , derinkite šešėlių spalvas pagal jusų pasirinktas drabužių spalvas. O gražiausiai atrodytu stipriai užriestos blakstienos ir keliu spavų šešėliai , pvz persikiniai ir žali , arba rožiniai ir juodi.

3. Toms kurioms patinka šis varijantas , galėčiau pasakyti jog mūsų skoniai sutampa. Ir šią aprangą siūlyčiau labiausiai žinoma ne kiekvienas taip eitu į mokyklą tačiau vėliau į miestą tiks puikiai. Nors merginos nebijančios atrodyti gražiai laisvai galėtu rinktis tai ir į pačią rugsėjo 1 šventę.
Makiažas ; nereik persitengti , nes drabužiai ir taip ryškūs.

Mano pasiūlymai nėra labai ypatingi nes prisipažinsiu neturėjau laiko surasti daugiau nuotraukų tačiau tikiuosi mintį supratote , o toliau jau įprovizuokite taip kaip jums patinka.
Baltas su juodu dryžuptas bliuskutes gali iškeisti į baltinukas , o dideles tašes į elegantiškas delninukes ir esu tikra jog atrodysite super .
XoXo.
M.

Rodyk draugams

2010-08-10

6-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 10:43


Gatve Džeinė vaikščiojo pirmyn ir atgal , nervavosi ir nežinojo ar pasakyti Semui jog Tina šį ryt bučiavosi su jo draugu. Nusprendė kurį laiką nutylėti paslaptį ir nuėjo namų link. Gatvėje ji sutiko Semo draugą , tą patį kuris bučiavosi su Tina . Džeinė jau norėjo eiti bet Džemas ją sustabdė.
-Labas , mačiau tave universitete , aš Džemas ,- vaikinas nusišypsojo ir ištiesė Džeinei ranką.
-Aha , aš Džeinė ,- nepatenkinta atsakė mergina.
-Gal tave kur palydėt ,- šypsojosi Džemas.
-Ne , ir Džeinė neklausydama ką jis sakė toliau nuėjo savais keliais.
Džemas ieškojo Semo ir žinojo kad greičiausiai jis bus pas Tina todėl patraukė kavinukės link. Tuo metu Semas ir Tina jau baiginėjo darbą. Semas pamatęs Džemą įeinanti į kavinukę apšalo.
-Nepamenu kada čia tave mačiau Džemai ,- pradėjo šaukti Semas.
-Na matai , kaip viskas keičiasi ,- Džemas šypsojosi ir atrodė toks pat linksmas ir laimingas kaip anksčiau.
-Tai jau ir šnekėsi vėl normaliai? – draugiškai paklausė Semas.
-Žinoma , kai reikalai pasitaiso , net lengviau gyventi ,- Džemas mirgtėlėjo Tinai.
Tina nusišypsojo:
-Na ką brangieji šiandien atsidaro naujas klubas , nenorite apsilankyti ,- paklausė Tina.
-Žinoma galime ,- atsakė Semas.
-Puiku , susitiksime visi 23:00 ,- pridėjo Džemas.
-Man daug ruoštis , aš jau einu ,- nusijuokė Tina ir išėjo.
Semas su Džemu nieko nelaukdami ėjo link Džemo namų.
-Ai tiesa norėjau paklausti ar pažysti tokią Džeinę ?- paklausė Džemas.
-Daug Džeinių žinau ,- nepatenkintas atsakė Semas.
-Juodaplaukė , pas mus mokosi , labai daili mergina žinai?
-Žinau ,- vėl nepatenkintai atsakė Semas.
-Man ji patinka , nors ir užsispyrusi mergaičiukė , bet žadu tikrai pavergti jos širdį ,- gyrėsi Džemas.
-Tu ,- nusijuokė Semas ,- kaip tu dar moki elgtis su merginom įskyrus neįsivertas jų į lovą ,- toliau juokėsi Semas.
-Kas čia žino , kas čia žino ,- Džemo veide buvo galima matyti jog jis tikrai žino ką daro .
Tiesa pasakius Semui tai visai nepatiko , jis visai nenorėjo kad Džeinė būtu su Džemu , bet neturėjo ką pasakyti.
Atėjo vakaras , Džeinės namuose pasigirdo beldimas į duris. Na žinoma ten buvo Malberė , o ne Semas ko Džeinė labai norėjo.
-Sveika , gal nori šiandien į klubą? Atidarymas ,- pasiūlė Malberė.
-Jei tik sugalvosiu ką apsirengti ,- nusijuokė Džeinė.
-Tada susitiksime pas mane apie 23:00
-Sutarta ,- atsakė Džeinė.
Sutemus ir šviesom spėjus papuošti miestą , jau ėjo daug žmonių klubo link , tarp jų ir Malberė su Ana , ir Džeine , ir Džemas su Tina ir Semu. Džeinei klube patiko , patiko visiems. Prie gerdamos kokteilį Džeinės priėjo Semas ir pasisveikino. Veliau dar keli vaikinai kviesdami ją šokti ar kažką panašaus. Džeinė neatsakė į nei vieno kvietimus. Tik jai visai nepatiko žiūrėti į Sema ir Tiną bešokančius , ji irgi norėjo būti Tinos vietoje. Vėliau prie Džeinės prislinko ir Džemas , bei pradėjo kviesti ją šokti , pirmu kartu Džeinė atsisakė , tik Džemas nesiruošė pasiduoti kaip kiti vaikinai , rodos galėjo prie jos stovėti ir per visą naktį. Džeinė nematė kito pasirinkimo kaip sutikti. Jie abudu pradėjo šokti , tik šį kartą Semui tai nepatiko , bet stengėsi nekreipti dėmesio. Bešokdama su Džemu Džeinė nepajautė nieko , net trupučio nesuvirpėjo jos širdis , kad ir kaip Džemas stengėsi prie jos glaustis. Vėliau jis ja nusivedė į klubo balkoną , ten taip pat buvo keletas porų . Tas privatumas ir atsiskyrimas nuo kitų visai nepatiko Džeinei , už tat Džemas buvo be galo patenkintas. Džemas kelis kartus , lenkėsi prie Džeinės pabučiuoti , bet ji nuolat pakišdavo ranką arba pasakydavo „nebandyk“.
-Gražus vakaras šiandien ,- bandė užkalbinti Džeinę Džemas.
-Niujorke jie visada gražus ,- atsakė ji.
Džemas suprato kad iš jos nieko negaus , prie ko jis tikrai nebuvo pripratęs , nematė kitos galinybės kaip prievartos. Todėl stipriai ją apkabinęs pabučiavo , Džeinei net nespėjus atsitokėti jis pradėjo bučiuoti jos kaklą:
-Paleisk! ,- Džeinė pradėjo šaukti.
Bijodamas kad kas nors išgirs Džemas ją paleido. Tik ištrūkusi Džeinė trenkė antausį Džemui per veidą , ir greitu žingsniu paliko balkoną. Dabar ji norėjo tik vieno , pasakyti Semui viską apie Tiną ir Džemą , ne tiek dėl to kad Semą apgaudinėja Tina , o o dėl to kad norėjo atkeršyti Džemui. Ji net nedvejodama susidaro Semą , ir paprašė pasikalbėti šiek atokiau nuo Tinos , Semas sutiko:
-Na ką nors norėjai pasakyti ,- paklausė Semas.
-Taip , Tina ir Džemas tave apgaudinėja ,- piktai sušnairavo Džeinė.
-Ką? Apie kokį čia apgaudinėjimą šneki? ,- susidomėjo Semas.
-Aš mačiau šį ryt kaip jie bučiavosi ,-atsakė Džeinė.

Rodyk draugams

2010-08-09

5-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 22:53


Niujorke išaušo dar vienas saldus rytas. Kaip visada gatvėse pilna žmonių , o neramus vairuotojai su savo signalais prikėlė ir Semą . Valandos liepė jam dingi iš Džeinės buto , pabučiavęs jai į kaktą ir palikęs raštelį jis išskubėjo iš ten. Prieš eidamas į universitetą Semas užėjo pas Tiną , ir jai pabučiavo į skruostą.
-Tavęs vakar .. – Tina nespėjo pabaigti savo žodžių kaip Semą jau buvo galimą matyti išeinant iš kavinukės. Semas ėjo gatve , ir viduje jautė kažką nepaaiškinamai šilto ir mielo kas privertė jį einat gatve įsišiepti iki pat ausų. Dabar jis buvo vienas iš tų laimingųjų žmonių einančiu Niujorko gatve. Ir už tai jis jautė padėka Džeinei , tik ar tik padėka ar daugiau?
Džeinė atsikėlė kiek vėliau todėl gerokai vėlavo į paskaitą , tačiau tai tikrai nebuvo jos galvoje , bent jau ne dabar. Telefone aptiko kelias Malberės žinutes klausiančias kur ji randasi . O vėliau ir Semo raštelį „Ačiū tau už viską. S“ Susiruošusi ir ji išskubėjo į universitetą , tik šiek tiek nedavė sau ramybės ar gerai jog Semas nakvojo pas ją , kai Tina yra jo mergina. Na bet žinojo vieną , to sakyti tikrai niekam nereikia , net Malberei.
Eidama laiptų link ji pastebėjo besibučiuojančius vaikina su mergina. Na ir saldi porelė jie atrodė. Tiesa pasakius vaikinas buvo Semo geras draugas kurį Džeinė visada matydavo su Semu. O panelė buvo daili blondinė , dar lyg šiol Džeinei nematyta.
Semas paskaitas šiandien baigė ankščiau nes buvo pasižadėjas padėti Tinai kavinėje. O po paskaitų Džeinė su savo nauja kursioke Ana užėjo išgerti kavos į arčiausiai buvusią kavinę. Na ir atsitiktinumas galvojo Džeinė žiūrėdama į besisukinėjanti už kasos Semą. Ji iškart suprato jog pateko į tą pačią kavinę kur dirba Semo mylimoji Tina. Taip , staiga išlindo ir ji , tačiau net nespėjus pamatyti jos veido , Semas pribėgo ir ją pabučiavo , Džeinė viduje pajuto kažką nemalonaus , ji niekada negalvojo kad bus taip sunku žiūrėti į Semą ir Tiną kartu:
-Ei, ar tu manęs klausaisi? – supykusi paklausė Ana.
-Taip , taip žinoma ,- šiek tiek pasimetus atsakė Džeinė.
Ji negirdėjo nei žodžio ką pasakojo Ana , tačiau stengėsi susitelkti į jos žodžius , bet neištvėrė nepasižiūrėjusi dar kartą i Tiną ir Semą.
-Ką? Negali būti ,- garsiai ištarė Džeinė.
-Gali , gali matai ta stovykla y.. ,- kažką visiškai nesuprantamo Džeinei pasakojo Ana.
-Atleisk aš turiu bėgti ,- Džeinė atsistojo ir išėjo iš kavinės.

Rodyk draugams

4-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 20:06


Semas vaikščiojo gatvėmis , užkampiai ieškojo ramybės , norėjo viską apgalvoti , tačiau nurimti buvo sunku. Jis jau negalvojo šiandien sugrįžti į universitetą , net neėjo pas Tiną , jis žinojo kad jam reikia išklausančio žmogaus , o Tina ne pats geriausias variantas. Tiesa Džemą juk jis jo geriausias dragas , tačiau paskutinėm dienom jis buvo be galo keistas , nežinia ar būtų sugebėjas pasakyti bent žodį. Iki vėlumos Semas bastėsi gatvėse , jis nenorėjo grįžti namo , jis nenorėjo pamatyti tėvo , mintyse stovėjo mamos nuotrauka. Gal ji ne tokia bloga kokia ją pristatė tėvas , gal ji tiesiog neapsikentė tėvo elgesio. Taigi Semas savo akyse vėl išvydo Džeinę.
-Taip vėlai , ir toks rimtas? Ką čia veiki? ,- pradėjo klausinėti Džeinė.
-Ilga istorija , nesvarbu , sakyk ka tu čia veiki , tokioms panelėms vienoms vakarais čia pavojinga, - bandė nukreipti tema Semas.
-Norėjau prasiblaškyti ir tiek. Beje žinai , aš puiki klausytoja ,-nusišypsojo Džeinė
Jie du prisėdo ant suoliuko , Semas ir taip neturėjo žmogaus kuriam galėtu viską papasakoti , tad nematė ką prarasti. Semas pradėjo pasakoti visą istoriją nuo tada kai buvo mažas ir kaip jį paliko mama , papasakojo ir tai ką šiandien išvydo tėvo kabinete. Ir kas keisčiausia Džeinė nei sekundei nebuvo pradėjus nuobodžiauti , Tina jau senei būtu užmigusi. O Džeinė kitokia , ji ištempus ausis klausė visos Semo istorijos , ir tai Semą pribloškė. Be to nesustodama uždavinėjo klausimus :
-O kur dabar tavo mama? ,-paklausė Džeinė.
-Kanadoje . Ankščiau truputi palaikiau su ja ryšį , ji kvietė mane gyventi pas ją , arba bent aplankyti , bet nevažiavau , pats nežinau kodėl. Tėvas visada tikino jog ji neverta mano vizito kai taip mane paliko , bet dabar jis parodė tikrąjį savo veidą ir aš pradėjau abejoti viskuo.
-Gal tau reiktu aplankyti mamą? Kad ir vasarą?
-Aš ir apie tai galvojau , tačiau nežinau ar esu tam pasiruošęs ,- susirūpines atsake Semas.
-O ką darysi dabar jai teigi jog nenori matyti tėvo?
-Neįsivaizduoju ,- vilties Semo balse buvo sunku išgirsti.
-O , kaip Tina , ar negalėtum pas ją pagyventi?
-Ne , Tinos tėvas griežtas jis tikrai nesutiktu , o ir pati Tina bando su tėvu palaikyti gerus santykius jam pataikaudama , o išvis iš kur žinai apie Tiną?
-Malberė šiek tiek pasakojo ,- nedrąsiai ištarė Džeinė.
-Na taip Malberė , jos sesuo , tik jų santykiai visai subiro kai pradėjau draugauti su Tina.
-Kodėl ? Ar Malberė kažką turėjo prieš tave?
-Ne , nežinau kas atsitiko , ji tiesiog manimi nepasitiki. Bijojo jog galiu nuskriausti jos sesę. Nors dabar jau su ja sutariu neblogai . Nesuprantu , kodėl ji buvo susidarius tokia nuomone apie mane , aš ją pažystu jau nuo senei , nuo mokyklos laikų mokėmės vienoje klasėje , o dabar tame pačiame kurse , - pasakojo Semas.
- Klausyk , jau darosi šaltą , jai neturi kur eiti , gali pernakvoti pas mane ,- mielai pasiūlė Džeinė
-Ne aš negaliu ,- sumišo Semas.
-Nepagalvok nieko blogo ,- nusijuokė Džeinė ,- pažadu tavęs nekabinti ir nesiversti į lovą.
Semas taip pat nusijuokė:
-Vis tiek , negaliu priimti šio pasiūlymo , tu labai miela bet aš tiesiog negaliu.
-O aš negaliu čia tavęs palikti ,- atrėžė Džeinė ,- tada eime pas mane bent arbatos kol nuspręsi ką daryti.
-Vat arbatos tikrai neatsisakysiu ,- nusišypsojo Semas.
Netruko nei akimirkos kai jie jau atsidūrė pas Džeinę.
-Atleisk , čia aš ne labai dar įsikūrus ,- teisinosi Džeinė.
-Viskas čia gerai ,- atsakė Semas.
Džeinė padariusi atnešė arbatą.
-Žinai Džeine , tu nuostabi mergina , puiki patarėja , ir tavo labai graži šypsena ,- pradėjo ją girti Semas.
-Ei , neversk manęs raudonuoti ,- nusijuokė Džeinė.
-Aš tik sakau tiesą, Išvis atsiprašau jog šiandien tau užkroviau tiek daug savo problemų.
-Baik tu , tau tik daugiau dėmesio reikia skirti sau , ir mažiau save varžyti. Matosi jog tu vargsti , ir nedarai tai ko nori. Juk svarbiausias dalykas gyvenime yra gyventi o ne egzistuoti. Aišku nenoriu pasirodyti mokytoja , tačiau tau tikrai reikia pasilinksminti , arba iškrėsti na kokia nors kvailystę ,- nusijuokė Džeinė.
-Kvailystę? ,- nustebo Semas.
-Na taip padaryti ką nors ko labiausia nori , bet save varžai ar tave varžo kiti , taip darydavau visada kai gyvenimas pasidarydavo neįdomus ,- prisipažino Džeinė.
-Tu tikrai išskirtinė mergina Džeinę , aš jaučiu.
Semas su Džeinė dar pažiūrėjo pora filmų iki pat 3 nakties.
-Na , ką Semai rodos turėsi pasilikti ,- pasišaipė Džeinė.
-Rodos taip , tiesiog paklausysiu tavo patarimo ir iškrėsiu „kvailystę“ , - abu pradėjo stipriai juoktis.
Kol galų gale užmigo , Semas miegojo apkabinęs Džeinė ir rodės niekada nenorės jos paleisti. Džeinė buvo laiminga , nors žinojo kad kita rytą ją griauš sažinė.

Rodyk draugams

3-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 19:03


Malberė su Džeine prakalbėjo iki pat vakaro.
-Jaučiuosi lyg tave pažinočiau visą gyvenima ,-šypsodamasi pasakė Džeinė.
-Man irgi taip atrodo,-Tuo pačiu atsakė Malberė.
-Na , man jau laikas eiti , susitiksime rytoj , universitete,-atsisveikino Džeinė.
Džeinė išėjo. Įlipus į liftą nuvažiavo vienu aukštu į viršų .Ji buvo tikra jog su Malbere bus geros draugės.
Įsikūrusi Džeinė išėjo į balkoną , vaizdas nuostabus .Jau buvo sutemę , bet tūkstančiai šviesų nepriminė laiko eiti miegoti. Naktis Niujorke pati gražiausia.

Rytas. Žadintuvas pažadino Semą. Nu ką Semai , atgal į universitetą , pats iš savęs pasišaipė stovėdamas prieš veidrodį.
Miestas jau pabudo iš ilgos nakties , gatvės perkimštos skubančiai į darbus žmonėmis , tai tikrai neįprasta pasirodė Džeinei , ji nebuvo pripratus prie tokio gyvo miesto. Bet tai jos neišgąsdino atvirkščiai leido labiau įsijausti į šio miesto ritmą.
Universitete nebuvo galima tikėtis didelių naujienų ar sunkaus mokslo bent jau pirmomis dienomis. Turėdama langą Džeinė nusprendė pasilikti universitete ir labiau susipažinti su aplinka. Bevaikščiodama ji sutiko Malberę , pasisveikindamos jos stipriai apsikabino.
-Gal ką aprodyti ?- pasiūlė Malberė
-Ne , nereikia rodos jau viską apžiurėjau.
-Tada eime prisėsti,- vėl pasiūlė Malberė.
Merginom isišnekėjus netikėtai praėjo Semas , pradžioje jis nepastebėjo Džeinės , bet po to atsisuko ir pasisveikino.
-Ar pažysti Semą? ,-jam nuėjus paklausė Marbelė
-Šiek tiek , atsitiktinai susitikome gatvėje ir susipažinome ,- su šypsena atsakė Džeinė.
Iš veido matėsi jog Malberė sunerimo.
-Ar viskas gerai , Malbere?
-Taip , taip. Tik tiesiog , bijau kad jį gali įsimylėti ,- atsargiai pasakė Malberė.
-Na ka tu , juk mes net nebendravome , aš neneigsiu jis labai gražus vaikinas , tačiau.. ,- Dženės akyse buvo galima pamatyti susižavėjimą.
-Ak Džene , Semas ne toks , kaip apie jį galvoji , jis nėra blogas tačiau nemanau kad jis skirtas tau.Pamilau tave kaip tikrą sesę , kurios jaučiu kad niekada neturėjau .
-Ačiū , bet Malbere juk sakiai kad turi sesę ,- susidomėjo Džeinė.
- Turėjau , na ir oficialiai turiu , tai ilga istorija , su sese aš blogai sutariu , o kaip tik ji ir yra Semo mergina.
-Semas turi mergina ? Nežinojau , atleisk.
- Na nesvarbu , einame į kokį nors restoraną , labai noriu valgyti ,- nusišypsojo Malberė.

Semas nuėjo pas tėvą į darbą.Paprašė sekretorės jog jį atleistu tačiau ji pasakė jog jam svarbus susitikimas ir jis nieko negali priimti.
- Kaip tai negali priimti? Net jo sūnus negali nesusitaręs ateiti?!
Semas buvo itūžęs todėl nepaklausęs sekretorės užlipo laiptais į viršų ir atvėrė tėvo kabineto duris.
Vaizdas kurį įšvydo ne juokais pribloškė Sema. Jis bučiavosi su mergina , ne šeip mergina , o kokiais dvidešimt metų jaunesne.
-Atsiprašau ,- tik ištarė ji ir išėjo iš kabineto.
-Ką visa tai reiškia? Ji tau į dukras tiktų! – plūdo tėvą Semas.
-Tai mano gyvenimas , nesikišk ,- tik tiek sugebėjo pasakyti Semo tėvas į visus jo įžeidinėjimus.
-Dabar suprantu , kodėl mama mus paliko , tu buvai šlykštus išdavikas ir melagis ,- nesustojo Semas.
Nesulaukęs tėvo atsakymo jis išėjo iš kabineto , ir stipriai trenkė duris.

Rodyk draugams

2-Dalis.Gyvenimas Niujorke.

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 16:10


Semas vaikščiojo pilnomis žmonių Niujorko gatvėmis , žmonės jo netrigdė jis pripratęs prie kasdieninio šurmulio.Semas stebėjo skubančius žmones , besibučiuojančias poras , laimingus ir gyvenimo sunkumų užkrautus žmones .Šiandien saulė švietė itin kaitriai , tikriausiai paskutinės dar vsariškos dienos galvojo Semas.Jis buvo toks atitrukęs nuo pasaulio , kad net nepastebėjo kaip atsitrenkė į merginą.Pažvelges į ją pamatė ne ką kitą , o tą pačią juodaplaukę.
- Atsiprašau ,– sutrikusi pasakė mergina.
Semui ji pasirodė tokia graži ir miela kad jis pamiršo kažką jai ištarti.
- Labas , aš Džeinė , ar tau viskas gerai ,- šiek tiek pašaipiai pradėjo tema ji.
- Ai , taip aš Semas , labas.
Džeinė pradėjo juoktis , Semas jai iš tiesų pasirodė juokingas.
-Kur eini? – šeip ne taip pasakė Semas.
-Apsižiūrėti kur tiksliau gyvensiu ,- nenustodama šypsotis atsakė.
-Argi neturėtum gyventi universiteto bendrabučiuose?
-Turėčiau.
-Bet jie juk ne į tą pusę ,-pabandė su vaidinti nustebusi Semas.
-Turėčiau , bet negyvensiu. Išsinomavau būtą centre manau ten man labiau patiks, o tu gyveni bendrabutyje?
-Ne , aš gyvenu pas tėvą , kadangi jis gyvena netoliese nėra reikalo gyventi kažkur kitur.
Džeinė vis dar stovėjo išsišiepusi .Semas nerado žodžių:
- Na gal dar susimatysim ,- tvirtai ištarė ji ir nuėjo.
Semas dar norėjo suktis ir paprašyti bent telefono numerio , tačiau staiga prisiminė Tina ir nusprendė jog laikas grįšti pas ją.
Eidamas lyg kavinės jau mate stovinčią prie durų Tiną ir jo laukiančia.
- Vėluoji žiopliuk ,- ištarė Tina.
Semas tik žiūrėjo į ją ir nieko nepratarė. Mintyse jis tik save kaltino kaip gali žiūrėti į kitą , kai šalia savęs turi tokia nuostabią kaip Tiną. Tina įsikibo jam į parankę ir jie nužingsniavo gatve.

Džeinė įlipo į liftą kai staiga pasirodė Tinos sesuo Malberė.
-Į kelintą aukštą ,- nedrąsiai paklausė Džeinė.
7 , toks jausmas lyg jau būčiau tave mačiusi , ar mes pažystamos ?,- su šypsena paklausė Malberė.
-Taip , ne , na nevisai ,- pasimetė Džeinė ,- Tiesa pasakius perėjau į Niujorko universiteta gal per pristatyma prasilenkėme.
-Ai tiesa , dabar prisimenu tave ,-šypsojosi Malberė.
-Gyveni čia?-paklausė Džeinė.
-Na taip , tai gan ilga istorija , bet jai nori gali užeiti pas mane , turėtume daugiau laiko susipažinti? – pasiulė Malberė.
-Na jai labai netrugdysiu..
Merginos nuėjo pas Malberę. Malberė gyveno labai gražiai , tai nebuvo panašu į paprasta būtą , nors butas ir nedidelis vieno kambario , bet ko daugiau reikia studentui?
-Gražiai gyveni ,- pagyrė Džeinė.
-Nieko ypatingo , bet dėkui , visada domėjausi interjero dizainu , pati susiprojektavau šio kambario išvaizda gal tik dėl galima mane pagirti,- besijuokdama pasakė Malberė.
-Tai nuostabu , tikriausiai studijuoji dizainą?
-Ne , tiesa pasakius studijuoju verslą ,- atsakė Malberė.
-Na gaila būtum puiki dizainerė,-nusišypsojo Džeinė.
-Dėkui , eime atsisėsti padarysiu kavos.

Rodyk draugams

1-Dalis.Gyvenimas Niujorke.

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 13:50

Pradedu kurti istoriją , nežinau ar bus įdomu ir ar man pavyks nenustoti kurti toliau , bet  vis dėl to pabandyti verta.
Labai neteiskite::*

Įžanga:

Žinote kas sunkiausia gyvenime ? Netekti . Nesvarbu ko – geriausio draugo , mylimojo , ar brangaus žmogaus . Nes skaudžiausia kai dūžta širdis , o viska ką mes branginame ten ir dedame. Į tą mažą mūsų širdį.

Niujorkas. Taip , būtent čia jau kvepia rudeniu , krenta pirmieji lapai , ir kalendorius rodo jog laikas sugrįžti iš atostogų , jog laikas sutikti naujus mokslo metus. Gatvėmis eina daugybė studentų iš įvairių pasaulio kampelių pradėti naujo gyvenimo. Čia – išsvajotame Niujorko universitete.

Semas jau čia mokysis trečiuosius metus , todėl viskas jam tikrai ne naujiena. Ir nors daugelis atiduotu viską galėdamas būti jo vietoje , jis visai nesidžiaugia mokslais šiame universitete , ir jis tikrai nenorėjo studijuotis verslo , to norėjo tik jo tėvas. Semas ilga laika norėjo pabėgti iš čia , bet baimė būti vienam ir neturtingam sulaikydavo jį nuo šio poelgio. Vis dėl to viskas ką jis myli yra Tina , o ji tikrai nepaliktu dabartinio gyvenimo. Semas kartais net galvodavo , jog ji ne jam , bet bent viena diena kartu išsklaidydavo abejones .
Tinai metais jaunesnė už Semą , tačiau ji ne studijuoja universitete. Tina visiškai tikra jog mokintis neverta gyvenant Niujorke , ji nuolatos sako jog darbo čia ir taip užtenka , o savo brangių gyvenimo metų ji nenori praleisti uždaryta tose kvailuose mokymo įstaigose . Štai jos sesuo Malberė visai kitokia , ji supranta jog norint gyventi reikia mokintis , o ne darbuotis kiekviename Niujorko bare.

Semas stovėjo ant laiptų kai pro jį praėjo žavi juodaplaukė , tiesa jos veidą uždengė plaukai tačiau ir tiek užteko kad Semui širdis pradėtu plakti kiek stipriau. Na tiesa pasakius tai įvyko ne viena kartą stovint ant laiptų.
- Tos naujokės labai žavios ar ne Džemai? – prisipažino Semas dar vis nenuleisdamas akių nuo kiekvienos praeinančios gražuolės.
- Taip tiesa – truputi virpančiu balsu pratarė Džemas. Semui pasirodė gan keistas draugo bendravimas . Džemas atrodė gan susirūpines , tačiau jis jau ilgą laika taip , o paklausus ar kas nors yra , atšauna pikta – Nieko. Na bet dabar Semui tai rūpėjo mažiausiai , jis žinojo jog nuo šių metų turės susitelkti į moksla stipriau nei visada , antraip iš tėvo nieko negaus. Vaikinai nuvairavo į vidų , kai prisiminė jog salėje greičiausiai jau prasidėjo mokyklos ir pažangiausių mokinių pristatymas , kaip kasmet. Vaikinai tyliai įėjo į salę ir atsitoj prie durų.
-Tas pats šlamštas kasmet – piktai sušnairavo Semas.
Tačiau stovintis mokytojas šalia tuoj pat jį nutildė. Besidairant Semui už akių užkliuvo Ji , ta pati juodaplaukė , šįkart matėsi ir jos veidas. Ji buvo gražesnė nei jis manė. Visa pristatymą negalėjo nuo jos atitraukti akių , nors ir kaip sau bandė priminti jog jam rūpi tik Tina.
Kai tik viskas baigėsi Semas išskubėjo pas Tiną , šiuo metu ji dirbo gretimoje kavinukėje.Semas priėjo prie jos ir stipriai ją pabučiavo :
- Na mieloji , kada tavo darbo valandos baigiasi ,-nepaleisdamas jos iš rankų paklausė.
-Tau teks palaukti ,- besišypsodama atsakė ji.
Staiga pro vitrina praėjo Džemas , jis ėjo iš lėto žiūrėdamas į vidų , o pamatęs Sema pagreitino žingsnį ir praėjo lyg niekur nieko. Semas tada ir Tinos veide pamatė susirūpinima , tačiau išliko ramus.
- Klausyk , tada aš einu pasivaikščioti po gatves , ir po valandos grįšiu tavęs pasiimti ,- ištarė Semas ir pabučiavęs jai į skruostą išėjo.

Rodyk draugams

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.