BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2011-06-13

Ne pasaulį tausoti, o žmones sergėti

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 23:24

Kai mus išleidžia iš mokyklos mokytojai , ir kai tėvai iš namų. Nei vieni iš jų neklausia kiek mes išmokome. Jiems tik įdomu kiek iš mūsų jau galima vadinti - Žmogum.
Šį nuobodu pirmadienio, ar jau antradienis? Na nesvarbu. Vasara man laikas bėga nejučiomis. Taigi, grįžkime prie to vakaro, kai aš žiūrėjau vieną iš mūsų Lietuviškųjų laidų. Šiaip tai didžiausia retenybė mano gyvenime, nemėgstu tų visų pigių nesąmonių prikimštų laidų. Ir garantuoju , kad ir ši laida  : AŠ MYLIU LIETUVĄ (jai tai tikrasis jos pavadinimas) yra visiška išsigalvojimų auka. Bet visgi visgi , jai jau neprisiruošiau per jungti kanalo , kad paklausyčiau geros muzikos , kažką gero ten pamačiau.
Grįžtu prie savo žmogiškumo. Ir žmonių. Rodytu ten kalinių.
Tų pačių kuri mūsų ale protingoje visuomenėje laikomi tuščiais ir jau sugedusiais žmonėmis. Pirmas dalykas taip tik pasimato mūsų neišprususi valstybė, o antra ir svarbiausia, jog žmogus negali sugesti. Ir kartais iš tiesų turėtume apsižvalgyti aplinkui. Nei vienas iš mūsų nėra daiktas. Mes gyvi. Nors kartasi sužlugdyti. Mes spjauname į pasaulį, kai niekas mūsų nemyli. Ir už tai mus baudžia. Ir aukos yra jie, o ne mes. Mes vadovaujame jų likimui. Mes neleidžiame jiems pakilti. Išsunkiame iš jų visą dvasią , viską. Ir paliekame juos kovoti vienus, nes jie nieko neverti. o po to mat stebimės , kodėl jie kovoja prieš mus?
Labiausiai suspaudė širdį klausant jų pačių.
Ir man visai nesvarbu, kad jei nešventieji.
Tu sėdintis ir skaitantis visą, tai nesi geresnis už juos. Visi mes lygus. Mokėkime pažvelgti į savo vidų, prieš išryškindami , tai ką kitas paliko praeity.
O jai žmogus išėjęs iš kalėjimo nepasimokė, kalti Meeeees visi.
Nes nesugebėjome jam padėti išmokti gyventi iš naujo.
Išvis aš nesu kažkokia gynėja. Ir pati iš gerųjų nesu.
Tačiau labiau už viską man gaila Žmogaus kurį teisia Žmogus.
Už rasę, už pakraipą , ar klaidą.
Nes juodaodžiai nėra nusikaltelių gauja. Ir tikrai ne kiekvienas musulmonas ir teroristas. O kalėjas žmogus nėra atlieka.
Išmokime gerbti ir saugot Pasaulį,
Žmones gyvenančius čia.
Žmogiškumas , tai tvirto gyvenimo pagrindas. Kai žinai , kad gyveni ir dėl to žemėj neskauda.
Išdrįsk būti ŽMOGUMI.

Patiko (1)

Rodyk draugams1 komentaras »

  1. kantrybe - dorybe;)

       Panelė Franklina — 2011-06-13 @ 23:53

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.