BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2011-05-03

O ar jūs žinojote, jog meno paroda daug vertingesnė jūsų tuščiam protui už visas rodomas televizijos programas ??

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 22:40

Kartais tikriausiai mes turime išaugti.
Ne metais, ne ūgiu. Tiesiog kartais reikia išugdyti sielą, kad šiame Pasaulyje ji taptu vertinga. Taip kaip išaugame iš keiksmažodžių, kvailų bendravimo sistemų, draugų ir ne draugų, pochuistų, “kalių visagalių” ar kitų nesąmoningai nustatytų  ” normų ” .
Gaila tik, kad net ir visapusiškai suaugę žmonės neišauga iš rasizmo, patyčių, kaltinimų, neapykantos pasauliui ar viso kito šlamšto. Tokius žmones vadinčiau savimylomis vien dėl nebandymo ieškoti trūkumų savyje. Nors jie ir mato jie akli viduje. Ir nors jie girdi jie kurti sieloje. Paprasčiau pasakius jie visai neužaugo. Neužaugo viduje. Liūdniausia, kad tokių žmonių pasaulyje daugiausia.
Sėdinčių ir keikiančių aplinką. Orą, žmones, namus, valstybės ydas, pasaulio trūkumus.
Apšviesti žmoniją ne mano galioje. Jie per daug jėgų atiduodą savo įsitikinimams ir mažą procentą veiklai tauresnio pasaulio link. Ir kiek daug jie nepamato, uždarę savo akiratį dar net nespėjus jam prasidėti.
Štai aš dėkoju, jog užaugau. Na ne, meluoju sakydama užaugau. Aš augu. Nes žmonės augą visą gyvenimą. Ir tokį trumpą amžių nugyvenus galiu daugiau suprasti už tą piniguose užsisklendusi verslininką , ar pyktyje permirkusį kaimyną. Nes aš laiminga esu žiūrėdama į pasaulį. Ir nekaltinu jo už nieką. Jis turi daugiau paslapčių nei galime įsivaizduoti Mes.
O kada tu pradėsi gyventi?

Patiko (4)

Rodyk draugamsKomentarų – 4 »

 1. Sunku pradėti gyventi, kai aplink visi keiksnoja vienas kitą. Kai mokytojai keiksnoja mokinius už tai, kad nesimoko. Pradėsi gyventi, bet ar žinosi, kad gerai? Išmesi televizorių, ištrinsi one.lt, facebook’ą, kitus dalykus, bet nuo to paaugėsi tik labai mažai. O gal sumažėsi? Niekada negali žinoti, nes kaip buvo parašyta, “suaugusiųjų” - mažuma.

     aandriusas — 2011-05-03 @ 22:54

 2. Labai grazus irasas=) Sunkaisia, matyt, yra pradeti ta vidini augima. Jis gali buti net skausmingas - juk turime islipti is mums patogiu normu, klisiu, ryztis versti savo pasauleli aukstyn kojos geraja prasme, ieskoti to kas tikra, kas gali mus papildyti, praplesti iki siol miegojusia samone. Ir tada, kaip Tu sakai, turime nesustuti auge, skverbiasi pro sio pasaulio uzdangas.

     dreamgirl — 2011-05-03 @ 23:10

 3. …”Žmonės galvoja, kad jie gali pakeisti pasaulį, keičiant jį materialioje srityje, priimant kokius nors naujus įstatymus ir pan.. Bet mes suprantame, kad pakeisti pasaulį galima tik žmogaus pasikeitimo sąskaita. Ir nė vieno negalima pakeisti per prievartą. nes “Dvasingume nėra prievartos” - pasikeisti ir pakeisti galima tik per savo egoistinės prigimties blogio suvokimą.”…

  Daugiau šia tema: http://www.kabala.lt

  P.S. Nenumokite ranka, pasidomėkite, gal tai ir yra ko jūs visada ieškojote?

     g1ntux — 2011-05-04 @ 00:38

 4. viskas ir negali būti lengva.Pradžia nėra sunki, sunkiausia prisiversti. Žmones bijo rizikuoti, bijo gyventi. Kartais nieko nereikia trinti , užtenka nenustoti ieškoti. Tu gali sėdėti, galvoti, abejoti. Bet nei pasaulis nepagerės nei tu tapsi laimingesnis.
  Žinoma visko bus. Tūkstančiai žmonių, tai visai įgnoruoja ir pašiepia.Jiems vienodai kas bus, kas yra ir kas galėtu būti. Žinoma jie tik parodo, kaip kvailai jie stabdo savo vidinį augimą, tobulėjimą.
  O jai apie materialines savybes. Tai taip pinigai malonus dalykas. Šypsomės kai jų turime, griaužiame save, kai jų nėra. Bet jai žmogaus gyvenimas susideda iš pinigų, tai galiu pasakyti, jog per visą savo gyvenimėlį jis dar nepakilo nei vienu laipteliu aukštyn. Pinigai neatstos žmogaus rankos, o daiktai meilės ir šilumos. Dėl to ir sakau žmonių gyvenančių piniguose daugiau. Tik jų pasaulyje žmogus žmogui priešas. Belieka tik gailėt žmonijos ir tikėtis, kad gyvenimas prie to neprives.

     staaceyy — 2011-05-04 @ 17:19

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.