BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2010-09-18

Gyvenimas Niujorke.8dalis

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 13:09

Po paskaitų Džeinė lėtu žingsniu ėjo gatve. Praėjo ir pro kavinę kurioje dirba Tina. Tačiau vaizdas pamatytas tenais Džeinės tikrai nedžiugino . Juk kaip visada Semas su ja. Ir kaip nesąžininga – mastė Džeinė , padedi Semui ir lieki pati kalta. Tačiau tai Džeinei suteikė ir ryžto. Nes ji žinojo jog Semas ankščiau ar vėliau sužinos tiesą , ir liks visai vienas.
Rytas.
Nors ir šeštadienis , bet Džein
ės namuose žadintuvas suskambėjo itin anksti , nes judviejų su Malbere laukė ilga kelionė iki didžiųjų prekybos centrų. Džeinė sunkiai išsirangė iš lovos. Prislinko prie veidrodžio ir žiūrėdama į savo užsimiegojusį veidą ištarė : „ Nuo šiandien aš būsiu kitokia, ir nieko nebijosiu.“ Tiesa pasakius žodžiai neskambėjo labai užtikrintai , gal dėl apsimiegojusio balso , o gal dėl baimės pasikeisti.
Paži
ūrėjus į laikrodį Džeinė puolė praustis , nes po to jos laukė kita sunki procedūra : sugalvoti ką rengtis. Šaltas vanduo padėjo nusipraususi veidą ji žymiai drąsiau žiūrėjo į save :
- Taip Džeine , tau tikrai reikia keistis ne tik vidumi bet ir išore . Tavo plaukai siaubingi , o ta juoda spalva jau gerokai apsiplovusi . Ji neberyški ir nebespindi ,- Džein
ė šnekėjosi su savimi ,- o gal nusidažyti plaukus šviesiai? ,- tik paklaususi ji susiprato kaip stipriai nusišneka. Šiuo metu jos galvoje sukosi tik viena mintis „pavėluosiu“ todėl iš skubėjimo žiūrėti ką rengtis vos neįvirto į spintos vidun. Šiandien ji rimtai vėlavo todėl iš spintos išsitraukė pirmą pasitaikiusią palaidinukę ir mėgstamiausius džinsus. Norėdama aplenkti Malberę tik apsirengus puolė pudruotis , kelis kartus perbraukė per skruostus šepetėliu. Bet net nespėjus atsistoti ji jau išgirdo beldimą į duris. „ Na ir iškur pas ją toks greitis !“. Eidama link durų Džeinė pasiimė rankinę ir išeidama greitai uždarė duris , kad Malberė nepastebėtų jos begalo „tvarkingų“ namų.
-Na šiandien bent nereik
ėjo laukti – nusišypsojo Malberė.


Semas jau šimt
ąjį kartą sako sau jog jau , jau lipa iš lovos. Tik dėja nesėkmingai , jis guli lyg būtų suparalyžuotas. Nusprendė skaičiuoti iki trijų ir tai jam padėjo. Vos ištaręs skaičių trys pakilo iš lovos. Taip pat prisiminė jog šiandien buvo pažadėjas tėvui padėti firmoje. Jam teko greitai suktis norint suspėti. Besiruošdamas Semas nenustojo galvoti apie Džeinė. Greičiausiai todėl kad ji šią naktį nedavė ramybės jo sapnuose. Tačiau jo įsitikinimai jog Džeinė melagė padėjo atbaidyti mintį jog jai ką nors jaučia. Semas taisėsi baltinių apykaklę kai suskambo jo telefonas. Ekrane ryškiai švietė – TINA.
- Klausau ,- nustebusiu balsu atsiliep
ė Semas.
-Semai , skambinu priminti jog nepraleistum šiandien susitikimo su t
ėčiu , juk aš ne veltui tiek jį įkalbinėjau kad jis pagaliau tave pakviestu pas save ir judu viską įsiaiškintumėte ,- kalbėjo Tina.
-Taip , taip aš pas jš nueisiu , tik jai b
ūčiau atsikėlęs su tavo skambučiu greičiausiai būčiau pavėlavęs valandą ,- Semas nusijuokė.
-Žinau , nesugeb
ėjau ankščiau atsikelti , na bet nesvarbu , dabar paskubėk ir pasistenk su juo susitaikyti kaip tau ir naudinga , iki.
Semas pad
ėjo ragelį . Jis visai nenorėjo taikytis su tėvu poto ką šis jam iškrėtė . Bet Tina buvo teisi pyktis jam nenaudinga. Neįšvengemai galvodamas apie tą dieną kai susipyko su tėčiu , Semas vėl prisiminė Džeinę. Juk tik ji tą vakarą buvo šalia.
- Pamiršk, Semai! ,- sur
ėkė sau ir išeidamas trenkė durimis. Jo dabartiniai kaimynei greičiausiai vaikino elgesys nepatiko. Ji žudančiai Semą pervėrė žvilgsniu. Ta senyva moteriškė ir taip kabinasi prie Semo dėl per garsiai leidžiamos muzikos ar per vėlaus grižinėjimo namo . Tačiau susipykus su tėčiu tenka kęsti ir nemalonius kaimynus , kad tik nereiktu prašyti grįžti namo. Semas ėjo prie lifto , bandė jį išsikviesti , tačiau šis senas kledaras net nesiruošė pajudėti. Nieko kito neliko kaip leistis laiptais iš septinto aukšto. Semas dėl to labai nervavosi , bet stengėsi nusiraminti , juk nieko nebus jai pas tėvą nueis irzlios nuotaikos.
Pagaliau pasiek
ęs tikslą Semas nuėjo mašinos link. Dar nespėjas išsitraukti rakteliu priešais save išvydo ne ką kitą o Malbere su Džeine. Semui užspaudė kvapą.
-O ne , tik ne jis ,- tar
ė Džeinė.
-Nusiramink , ir tik nerodyk jam jog jis tave domina , nors kart
ą Džeinę ,- tyliai šnabždėjo Malberė. Džeinė pasistengė paklausyti draugės žodžių ir praeiti pro jį kaip pro tuščią vietą , ir stingdančiu žvilgsniu.
Ledinis žvilgsnis palauž
ė ir Semą jis beviltiškai nusisuko ir įlipo į mašiną. Džeinė minutei suabejojo :
-Ar aš tikrai gerai darau Malbere , gal aš netur
ėčiau taip elgtis? Juk jis nekaltas kad jį apgaudinėja jo draugai ,- nusigandusi klausė Džeinė.
-Tu gal juokauji? Jis tik pasip
ūtęs asilas , į kurį niekada nekreipčiau dėmesio pati ir neleisiu savo draugėms ,- griežtai atsakė Malberė.
-O kaip tavo sesuo ,- dar vis abejodama paklaus
ė Džeinė.
-Ji man ne sesuo ,- piktai atsak
ė Malberė.
-Tu net nepapasakojai kas tiksliai tarp j
ūsų atsitiko su Tina , tačiau tiek to šiandien ne ta diena kai turėtume viena kitai pasakoti šeimos problemas.
-Taip Džeine , šiandien ta diena kaip mes pasikeisim , ta diena kai pasikeisi Tu.

Rodyk draugams

2010-09-12

Gyvenimas Niujorke.7dalis.

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 11:59

-Ką tu čia šneki Džeinę? Jis mano geriausias draugas , o ji mano mergina , jie du tikrai manęs neapgaudinėja ,- supykes aiškino Semas..
-Aš tik sakau ką mačiau , Semai , aš tikrai nemeluoju ,- bandė pasiaiškinti Džeinė.
Dėja nesėkmingai Semas net nesiruošė jos klausytis toliau , apsisuko ir nuėjo link Tinos:
-Ar tave kas nors sieja su Džemu? ,- neištvėręs Semas paklausė Tinos.
Tina šiek tiek pasimetė , bet sugebėjo išlikti rami.
-Ką? Ar tu juokauji? ,- pašaipiai atsakė Tina.
-Ne , nieko , tiesiog viena mergina man taip pasakė na ir aš nežinau ką.. ,- Semas nebaigė žodžių.
Tina jį apsikabino per kaklą:
-Aš tau galiu duoti žodį niekas manęs ir Džemo nesieja , na o ta kažkokia mergina greičiausiai pavydi ,- koketiškai pradėjo šnekėti Tina.
-Na taip greičiausiai , pamiršk ,- ir Semas pabučiavo Tina ,- klausyk aš greitai grįšiu , einu paieškoti Džemo.
Semas ėjo link Džeinės:
-Melagė , dabar tikrai žinau jog man melavai. Kaip tau ne gėda taip elgtis su vargše Tina? ,- paniekinamai šnekėjo Semas ,- žinai tu ne tokia faina kokia atrodei prieš tai.
-Vargše ? Ta vargšė elgėsi kaip paskutinė kalė tave apgaudinėdama su tavo geriausiu draugu , nors jį pavadinčiau mulkiu o ne draugu.
-Nedrįsk taip šnekėti apie Tiną ir mano draugą ,- Semas paskutinį kartą į ją pažiūrėjo ir nusisukęs nuėjo tolyn.
Džeinė nuėjo prie Malberės ir pareiškė jog eina namo , kad ir kaip Malberė ją kalbino pasilikti.
Džeinė ėjo , tamsia gatve link namų , mintys jai nedavė ramybės.
-Kaip jis gali būti toks aklas ir nematyti .. ,- besišnekėdama su savimi ji nepratęsė žodžių. Džeinė nežinojo ką daryti , ji suprato jog Semas nieku gyvu ja nepatikės. Vien pagalvojus apie tai Džeinei norėjosi prasmegti. Ji pati nejautė kaip einant gatve , jos skruostai pradėjo riedėti ašaros. Ašaros buvo tokios karštos kad mergina jautė kaip jos deginą veidą. Tačiau ji įtikino save , kad nepasiduos ir neleis Semui šitaip iš jos tyčiotis. Ji stipriai ranka perbraukė sau per veidą nušluostydama visas, visas ašaras ir pasuko namų link.

„Mielas dienorašti , aš dariau klaidas ten iš kur atvykau. Bet čia atvykau būtent tam kad jų nebedaryčiau. Aš žinau , kad kiekvienas nuklydimas nuo realaus pasaulio vėliau gali man kainuoti didelę kainą. Taip supratau ir šį kartą su Juo. žinau ir tai jog pasitikėti negalima niekuo , ir vienintelis dalykas ką gali duoti tau kitas žmogus – nauda..“ Džeinė nebaigė eilučių , kai išgirdo beldimą į duris. Ji užvertė savo dienoraštį ir paslėpė jį stalčiuje tarp knygų. Kas į duris beldžia ji žinojo ir taip , todėl tik pasiimė savo rankinę su knygomis , ir išskubėjo durų link. Šiandien kelias iki universiteto buvo ilgesnis nei , bet kada ankščiau , bet gal tik dėl to , kad tai buvo paskutinė diena prieš savaitgalį.
-Ką žadi veikti savaitgalį? ,- paklausė Malberė norėdama bent kiek nutraukti tą tylą tarp jos ir Džeinės.
-Nežinau. Žadu važiuoti apsipirkti , tiesa gal nori prisidėti ? ,- pasiūlė Džeinė.
-Taip , žinoma galėsim ,- po šių Malberės žodžių tyla vėl tesėsi ,- klausyk , ar kažkas vakar įvyko su Semu?
Džeinė išpūtė akis ji nepatikėjo , kad Malberė gali būti tokia pastabi:
-Ne , nieko , a .. kodėl klausi? ,- paklausė Džeinė.
-Tiesiog mačiau kaip susikrimtai po judviejų pokalbio , Džeine aš gi tau sakiau jog Sema…
-Užtenka! Nenoriu aš apie tai kalbėti , palikime viską kaip yra , - supyko Džeinė.
-Taip aš suprantu , tik..
-Šą ,- vėl Džeinė pertraukė Malberę.
Malberė daugiau nieko nesakė , ir iki pat kelio pabaigos vyravo tyla.
Džeinė susikaupė paskutiniajai šios savaitės dienai , guosdamasi jog nuo rytojaus viskas bus žymiai geriau. Labiau už viską ji nenorėjo sutikti Semo. Rodos jai pasisekė , tačiau Džemo ji šiandien visą dieną negalėjo atsikratyti:
- Nagi Džeine sutik nueiti šiandien su manimi į kavinę ,- maldavo Džemas.
-Ne ,- šaltai atkirto Džeinė.
-Na jeigu tu dėl to , kad aš buvau su Tina , tai žinok ji man visai nepatinka ,- kažką panašaus į teisinimąsi pradėjo aiškinti Džemas.
-Ką? Kodėl tu man tai aiškini ? Šitą turėtumei eiti ir pasakyti Semui ,- atsakė Džeinė.
-Jis to nežino ,- gyrėsi Džemas.
-Tai tikiuosi greitai sužinos.
-Baik tu Džeine , nėra liudininku apart tavęs, O tavimi jis vis tiek nepatikės , tu jam tuščia vieta ,- pašaipiai pasakė Džemas.
Šie žodžiai pradėjo draskyti Džeinei širdį. Ji nutilo ir rodos daugiau nieko nebeįgalėjo atkirsti:
-Tai kaip eisi šiandien su manimi susitikti? ,- nusišypsojo Džemas ir palietė Džeinės veidą. Džemo akyse dar buvo galima įžiūrėti tą pašaipų žvilgsnį , kuris Džeinę žudė.
-Ne!! ,- Džeinė trenkė su knyga Džemui per rankas ir greitu žingsniu nužingsniavo kolidoriumi

Rodyk draugams

2010-08-10

6-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 10:43


Gatve Džeinė vaikščiojo pirmyn ir atgal , nervavosi ir nežinojo ar pasakyti Semui jog Tina šį ryt bučiavosi su jo draugu. Nusprendė kurį laiką nutylėti paslaptį ir nuėjo namų link. Gatvėje ji sutiko Semo draugą , tą patį kuris bučiavosi su Tina . Džeinė jau norėjo eiti bet Džemas ją sustabdė.
-Labas , mačiau tave universitete , aš Džemas ,- vaikinas nusišypsojo ir ištiesė Džeinei ranką.
-Aha , aš Džeinė ,- nepatenkinta atsakė mergina.
-Gal tave kur palydėt ,- šypsojosi Džemas.
-Ne , ir Džeinė neklausydama ką jis sakė toliau nuėjo savais keliais.
Džemas ieškojo Semo ir žinojo kad greičiausiai jis bus pas Tina todėl patraukė kavinukės link. Tuo metu Semas ir Tina jau baiginėjo darbą. Semas pamatęs Džemą įeinanti į kavinukę apšalo.
-Nepamenu kada čia tave mačiau Džemai ,- pradėjo šaukti Semas.
-Na matai , kaip viskas keičiasi ,- Džemas šypsojosi ir atrodė toks pat linksmas ir laimingas kaip anksčiau.
-Tai jau ir šnekėsi vėl normaliai? – draugiškai paklausė Semas.
-Žinoma , kai reikalai pasitaiso , net lengviau gyventi ,- Džemas mirgtėlėjo Tinai.
Tina nusišypsojo:
-Na ką brangieji šiandien atsidaro naujas klubas , nenorite apsilankyti ,- paklausė Tina.
-Žinoma galime ,- atsakė Semas.
-Puiku , susitiksime visi 23:00 ,- pridėjo Džemas.
-Man daug ruoštis , aš jau einu ,- nusijuokė Tina ir išėjo.
Semas su Džemu nieko nelaukdami ėjo link Džemo namų.
-Ai tiesa norėjau paklausti ar pažysti tokią Džeinę ?- paklausė Džemas.
-Daug Džeinių žinau ,- nepatenkintas atsakė Semas.
-Juodaplaukė , pas mus mokosi , labai daili mergina žinai?
-Žinau ,- vėl nepatenkintai atsakė Semas.
-Man ji patinka , nors ir užsispyrusi mergaičiukė , bet žadu tikrai pavergti jos širdį ,- gyrėsi Džemas.
-Tu ,- nusijuokė Semas ,- kaip tu dar moki elgtis su merginom įskyrus neįsivertas jų į lovą ,- toliau juokėsi Semas.
-Kas čia žino , kas čia žino ,- Džemo veide buvo galima matyti jog jis tikrai žino ką daro .
Tiesa pasakius Semui tai visai nepatiko , jis visai nenorėjo kad Džeinė būtu su Džemu , bet neturėjo ką pasakyti.
Atėjo vakaras , Džeinės namuose pasigirdo beldimas į duris. Na žinoma ten buvo Malberė , o ne Semas ko Džeinė labai norėjo.
-Sveika , gal nori šiandien į klubą? Atidarymas ,- pasiūlė Malberė.
-Jei tik sugalvosiu ką apsirengti ,- nusijuokė Džeinė.
-Tada susitiksime pas mane apie 23:00
-Sutarta ,- atsakė Džeinė.
Sutemus ir šviesom spėjus papuošti miestą , jau ėjo daug žmonių klubo link , tarp jų ir Malberė su Ana , ir Džeine , ir Džemas su Tina ir Semu. Džeinei klube patiko , patiko visiems. Prie gerdamos kokteilį Džeinės priėjo Semas ir pasisveikino. Veliau dar keli vaikinai kviesdami ją šokti ar kažką panašaus. Džeinė neatsakė į nei vieno kvietimus. Tik jai visai nepatiko žiūrėti į Sema ir Tiną bešokančius , ji irgi norėjo būti Tinos vietoje. Vėliau prie Džeinės prislinko ir Džemas , bei pradėjo kviesti ją šokti , pirmu kartu Džeinė atsisakė , tik Džemas nesiruošė pasiduoti kaip kiti vaikinai , rodos galėjo prie jos stovėti ir per visą naktį. Džeinė nematė kito pasirinkimo kaip sutikti. Jie abudu pradėjo šokti , tik šį kartą Semui tai nepatiko , bet stengėsi nekreipti dėmesio. Bešokdama su Džemu Džeinė nepajautė nieko , net trupučio nesuvirpėjo jos širdis , kad ir kaip Džemas stengėsi prie jos glaustis. Vėliau jis ja nusivedė į klubo balkoną , ten taip pat buvo keletas porų . Tas privatumas ir atsiskyrimas nuo kitų visai nepatiko Džeinei , už tat Džemas buvo be galo patenkintas. Džemas kelis kartus , lenkėsi prie Džeinės pabučiuoti , bet ji nuolat pakišdavo ranką arba pasakydavo „nebandyk“.
-Gražus vakaras šiandien ,- bandė užkalbinti Džeinę Džemas.
-Niujorke jie visada gražus ,- atsakė ji.
Džemas suprato kad iš jos nieko negaus , prie ko jis tikrai nebuvo pripratęs , nematė kitos galinybės kaip prievartos. Todėl stipriai ją apkabinęs pabučiavo , Džeinei net nespėjus atsitokėti jis pradėjo bučiuoti jos kaklą:
-Paleisk! ,- Džeinė pradėjo šaukti.
Bijodamas kad kas nors išgirs Džemas ją paleido. Tik ištrūkusi Džeinė trenkė antausį Džemui per veidą , ir greitu žingsniu paliko balkoną. Dabar ji norėjo tik vieno , pasakyti Semui viską apie Tiną ir Džemą , ne tiek dėl to kad Semą apgaudinėja Tina , o o dėl to kad norėjo atkeršyti Džemui. Ji net nedvejodama susidaro Semą , ir paprašė pasikalbėti šiek atokiau nuo Tinos , Semas sutiko:
-Na ką nors norėjai pasakyti ,- paklausė Semas.
-Taip , Tina ir Džemas tave apgaudinėja ,- piktai sušnairavo Džeinė.
-Ką? Apie kokį čia apgaudinėjimą šneki? ,- susidomėjo Semas.
-Aš mačiau šį ryt kaip jie bučiavosi ,-atsakė Džeinė.

Rodyk draugams

2010-08-09

5-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 22:53


Niujorke išaušo dar vienas saldus rytas. Kaip visada gatvėse pilna žmonių , o neramus vairuotojai su savo signalais prikėlė ir Semą . Valandos liepė jam dingi iš Džeinės buto , pabučiavęs jai į kaktą ir palikęs raštelį jis išskubėjo iš ten. Prieš eidamas į universitetą Semas užėjo pas Tiną , ir jai pabučiavo į skruostą.
-Tavęs vakar .. – Tina nespėjo pabaigti savo žodžių kaip Semą jau buvo galimą matyti išeinant iš kavinukės. Semas ėjo gatve , ir viduje jautė kažką nepaaiškinamai šilto ir mielo kas privertė jį einat gatve įsišiepti iki pat ausų. Dabar jis buvo vienas iš tų laimingųjų žmonių einančiu Niujorko gatve. Ir už tai jis jautė padėka Džeinei , tik ar tik padėka ar daugiau?
Džeinė atsikėlė kiek vėliau todėl gerokai vėlavo į paskaitą , tačiau tai tikrai nebuvo jos galvoje , bent jau ne dabar. Telefone aptiko kelias Malberės žinutes klausiančias kur ji randasi . O vėliau ir Semo raštelį „Ačiū tau už viską. S“ Susiruošusi ir ji išskubėjo į universitetą , tik šiek tiek nedavė sau ramybės ar gerai jog Semas nakvojo pas ją , kai Tina yra jo mergina. Na bet žinojo vieną , to sakyti tikrai niekam nereikia , net Malberei.
Eidama laiptų link ji pastebėjo besibučiuojančius vaikina su mergina. Na ir saldi porelė jie atrodė. Tiesa pasakius vaikinas buvo Semo geras draugas kurį Džeinė visada matydavo su Semu. O panelė buvo daili blondinė , dar lyg šiol Džeinei nematyta.
Semas paskaitas šiandien baigė ankščiau nes buvo pasižadėjas padėti Tinai kavinėje. O po paskaitų Džeinė su savo nauja kursioke Ana užėjo išgerti kavos į arčiausiai buvusią kavinę. Na ir atsitiktinumas galvojo Džeinė žiūrėdama į besisukinėjanti už kasos Semą. Ji iškart suprato jog pateko į tą pačią kavinę kur dirba Semo mylimoji Tina. Taip , staiga išlindo ir ji , tačiau net nespėjus pamatyti jos veido , Semas pribėgo ir ją pabučiavo , Džeinė viduje pajuto kažką nemalonaus , ji niekada negalvojo kad bus taip sunku žiūrėti į Semą ir Tiną kartu:
-Ei, ar tu manęs klausaisi? – supykusi paklausė Ana.
-Taip , taip žinoma ,- šiek tiek pasimetus atsakė Džeinė.
Ji negirdėjo nei žodžio ką pasakojo Ana , tačiau stengėsi susitelkti į jos žodžius , bet neištvėrė nepasižiūrėjusi dar kartą i Tiną ir Semą.
-Ką? Negali būti ,- garsiai ištarė Džeinė.
-Gali , gali matai ta stovykla y.. ,- kažką visiškai nesuprantamo Džeinei pasakojo Ana.
-Atleisk aš turiu bėgti ,- Džeinė atsistojo ir išėjo iš kavinės.

Rodyk draugams

4-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 20:06


Semas vaikščiojo gatvėmis , užkampiai ieškojo ramybės , norėjo viską apgalvoti , tačiau nurimti buvo sunku. Jis jau negalvojo šiandien sugrįžti į universitetą , net neėjo pas Tiną , jis žinojo kad jam reikia išklausančio žmogaus , o Tina ne pats geriausias variantas. Tiesa Džemą juk jis jo geriausias dragas , tačiau paskutinėm dienom jis buvo be galo keistas , nežinia ar būtų sugebėjas pasakyti bent žodį. Iki vėlumos Semas bastėsi gatvėse , jis nenorėjo grįžti namo , jis nenorėjo pamatyti tėvo , mintyse stovėjo mamos nuotrauka. Gal ji ne tokia bloga kokia ją pristatė tėvas , gal ji tiesiog neapsikentė tėvo elgesio. Taigi Semas savo akyse vėl išvydo Džeinę.
-Taip vėlai , ir toks rimtas? Ką čia veiki? ,- pradėjo klausinėti Džeinė.
-Ilga istorija , nesvarbu , sakyk ka tu čia veiki , tokioms panelėms vienoms vakarais čia pavojinga, - bandė nukreipti tema Semas.
-Norėjau prasiblaškyti ir tiek. Beje žinai , aš puiki klausytoja ,-nusišypsojo Džeinė
Jie du prisėdo ant suoliuko , Semas ir taip neturėjo žmogaus kuriam galėtu viską papasakoti , tad nematė ką prarasti. Semas pradėjo pasakoti visą istoriją nuo tada kai buvo mažas ir kaip jį paliko mama , papasakojo ir tai ką šiandien išvydo tėvo kabinete. Ir kas keisčiausia Džeinė nei sekundei nebuvo pradėjus nuobodžiauti , Tina jau senei būtu užmigusi. O Džeinė kitokia , ji ištempus ausis klausė visos Semo istorijos , ir tai Semą pribloškė. Be to nesustodama uždavinėjo klausimus :
-O kur dabar tavo mama? ,-paklausė Džeinė.
-Kanadoje . Ankščiau truputi palaikiau su ja ryšį , ji kvietė mane gyventi pas ją , arba bent aplankyti , bet nevažiavau , pats nežinau kodėl. Tėvas visada tikino jog ji neverta mano vizito kai taip mane paliko , bet dabar jis parodė tikrąjį savo veidą ir aš pradėjau abejoti viskuo.
-Gal tau reiktu aplankyti mamą? Kad ir vasarą?
-Aš ir apie tai galvojau , tačiau nežinau ar esu tam pasiruošęs ,- susirūpines atsake Semas.
-O ką darysi dabar jai teigi jog nenori matyti tėvo?
-Neįsivaizduoju ,- vilties Semo balse buvo sunku išgirsti.
-O , kaip Tina , ar negalėtum pas ją pagyventi?
-Ne , Tinos tėvas griežtas jis tikrai nesutiktu , o ir pati Tina bando su tėvu palaikyti gerus santykius jam pataikaudama , o išvis iš kur žinai apie Tiną?
-Malberė šiek tiek pasakojo ,- nedrąsiai ištarė Džeinė.
-Na taip Malberė , jos sesuo , tik jų santykiai visai subiro kai pradėjau draugauti su Tina.
-Kodėl ? Ar Malberė kažką turėjo prieš tave?
-Ne , nežinau kas atsitiko , ji tiesiog manimi nepasitiki. Bijojo jog galiu nuskriausti jos sesę. Nors dabar jau su ja sutariu neblogai . Nesuprantu , kodėl ji buvo susidarius tokia nuomone apie mane , aš ją pažystu jau nuo senei , nuo mokyklos laikų mokėmės vienoje klasėje , o dabar tame pačiame kurse , - pasakojo Semas.
- Klausyk , jau darosi šaltą , jai neturi kur eiti , gali pernakvoti pas mane ,- mielai pasiūlė Džeinė
-Ne aš negaliu ,- sumišo Semas.
-Nepagalvok nieko blogo ,- nusijuokė Džeinė ,- pažadu tavęs nekabinti ir nesiversti į lovą.
Semas taip pat nusijuokė:
-Vis tiek , negaliu priimti šio pasiūlymo , tu labai miela bet aš tiesiog negaliu.
-O aš negaliu čia tavęs palikti ,- atrėžė Džeinė ,- tada eime pas mane bent arbatos kol nuspręsi ką daryti.
-Vat arbatos tikrai neatsisakysiu ,- nusišypsojo Semas.
Netruko nei akimirkos kai jie jau atsidūrė pas Džeinę.
-Atleisk , čia aš ne labai dar įsikūrus ,- teisinosi Džeinė.
-Viskas čia gerai ,- atsakė Semas.
Džeinė padariusi atnešė arbatą.
-Žinai Džeine , tu nuostabi mergina , puiki patarėja , ir tavo labai graži šypsena ,- pradėjo ją girti Semas.
-Ei , neversk manęs raudonuoti ,- nusijuokė Džeinė.
-Aš tik sakau tiesą, Išvis atsiprašau jog šiandien tau užkroviau tiek daug savo problemų.
-Baik tu , tau tik daugiau dėmesio reikia skirti sau , ir mažiau save varžyti. Matosi jog tu vargsti , ir nedarai tai ko nori. Juk svarbiausias dalykas gyvenime yra gyventi o ne egzistuoti. Aišku nenoriu pasirodyti mokytoja , tačiau tau tikrai reikia pasilinksminti , arba iškrėsti na kokia nors kvailystę ,- nusijuokė Džeinė.
-Kvailystę? ,- nustebo Semas.
-Na taip padaryti ką nors ko labiausia nori , bet save varžai ar tave varžo kiti , taip darydavau visada kai gyvenimas pasidarydavo neįdomus ,- prisipažino Džeinė.
-Tu tikrai išskirtinė mergina Džeinę , aš jaučiu.
Semas su Džeinė dar pažiūrėjo pora filmų iki pat 3 nakties.
-Na , ką Semai rodos turėsi pasilikti ,- pasišaipė Džeinė.
-Rodos taip , tiesiog paklausysiu tavo patarimo ir iškrėsiu „kvailystę“ , - abu pradėjo stipriai juoktis.
Kol galų gale užmigo , Semas miegojo apkabinęs Džeinė ir rodės niekada nenorės jos paleisti. Džeinė buvo laiminga , nors žinojo kad kita rytą ją griauš sažinė.

Rodyk draugams

3-Dalis.Gyvenimas Niujorke

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 19:03


Malberė su Džeine prakalbėjo iki pat vakaro.
-Jaučiuosi lyg tave pažinočiau visą gyvenima ,-šypsodamasi pasakė Džeinė.
-Man irgi taip atrodo,-Tuo pačiu atsakė Malberė.
-Na , man jau laikas eiti , susitiksime rytoj , universitete,-atsisveikino Džeinė.
Džeinė išėjo. Įlipus į liftą nuvažiavo vienu aukštu į viršų .Ji buvo tikra jog su Malbere bus geros draugės.
Įsikūrusi Džeinė išėjo į balkoną , vaizdas nuostabus .Jau buvo sutemę , bet tūkstančiai šviesų nepriminė laiko eiti miegoti. Naktis Niujorke pati gražiausia.

Rytas. Žadintuvas pažadino Semą. Nu ką Semai , atgal į universitetą , pats iš savęs pasišaipė stovėdamas prieš veidrodį.
Miestas jau pabudo iš ilgos nakties , gatvės perkimštos skubančiai į darbus žmonėmis , tai tikrai neįprasta pasirodė Džeinei , ji nebuvo pripratus prie tokio gyvo miesto. Bet tai jos neišgąsdino atvirkščiai leido labiau įsijausti į šio miesto ritmą.
Universitete nebuvo galima tikėtis didelių naujienų ar sunkaus mokslo bent jau pirmomis dienomis. Turėdama langą Džeinė nusprendė pasilikti universitete ir labiau susipažinti su aplinka. Bevaikščiodama ji sutiko Malberę , pasisveikindamos jos stipriai apsikabino.
-Gal ką aprodyti ?- pasiūlė Malberė
-Ne , nereikia rodos jau viską apžiurėjau.
-Tada eime prisėsti,- vėl pasiūlė Malberė.
Merginom isišnekėjus netikėtai praėjo Semas , pradžioje jis nepastebėjo Džeinės , bet po to atsisuko ir pasisveikino.
-Ar pažysti Semą? ,-jam nuėjus paklausė Marbelė
-Šiek tiek , atsitiktinai susitikome gatvėje ir susipažinome ,- su šypsena atsakė Džeinė.
Iš veido matėsi jog Malberė sunerimo.
-Ar viskas gerai , Malbere?
-Taip , taip. Tik tiesiog , bijau kad jį gali įsimylėti ,- atsargiai pasakė Malberė.
-Na ka tu , juk mes net nebendravome , aš neneigsiu jis labai gražus vaikinas , tačiau.. ,- Dženės akyse buvo galima pamatyti susižavėjimą.
-Ak Džene , Semas ne toks , kaip apie jį galvoji , jis nėra blogas tačiau nemanau kad jis skirtas tau.Pamilau tave kaip tikrą sesę , kurios jaučiu kad niekada neturėjau .
-Ačiū , bet Malbere juk sakiai kad turi sesę ,- susidomėjo Džeinė.
- Turėjau , na ir oficialiai turiu , tai ilga istorija , su sese aš blogai sutariu , o kaip tik ji ir yra Semo mergina.
-Semas turi mergina ? Nežinojau , atleisk.
- Na nesvarbu , einame į kokį nors restoraną , labai noriu valgyti ,- nusišypsojo Malberė.

Semas nuėjo pas tėvą į darbą.Paprašė sekretorės jog jį atleistu tačiau ji pasakė jog jam svarbus susitikimas ir jis nieko negali priimti.
- Kaip tai negali priimti? Net jo sūnus negali nesusitaręs ateiti?!
Semas buvo itūžęs todėl nepaklausęs sekretorės užlipo laiptais į viršų ir atvėrė tėvo kabineto duris.
Vaizdas kurį įšvydo ne juokais pribloškė Sema. Jis bučiavosi su mergina , ne šeip mergina , o kokiais dvidešimt metų jaunesne.
-Atsiprašau ,- tik ištarė ji ir išėjo iš kabineto.
-Ką visa tai reiškia? Ji tau į dukras tiktų! – plūdo tėvą Semas.
-Tai mano gyvenimas , nesikišk ,- tik tiek sugebėjo pasakyti Semo tėvas į visus jo įžeidinėjimus.
-Dabar suprantu , kodėl mama mus paliko , tu buvai šlykštus išdavikas ir melagis ,- nesustojo Semas.
Nesulaukęs tėvo atsakymo jis išėjo iš kabineto , ir stipriai trenkė duris.

Rodyk draugams

2-Dalis.Gyvenimas Niujorke.

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 16:10


Semas vaikščiojo pilnomis žmonių Niujorko gatvėmis , žmonės jo netrigdė jis pripratęs prie kasdieninio šurmulio.Semas stebėjo skubančius žmones , besibučiuojančias poras , laimingus ir gyvenimo sunkumų užkrautus žmones .Šiandien saulė švietė itin kaitriai , tikriausiai paskutinės dar vsariškos dienos galvojo Semas.Jis buvo toks atitrukęs nuo pasaulio , kad net nepastebėjo kaip atsitrenkė į merginą.Pažvelges į ją pamatė ne ką kitą , o tą pačią juodaplaukę.
- Atsiprašau ,– sutrikusi pasakė mergina.
Semui ji pasirodė tokia graži ir miela kad jis pamiršo kažką jai ištarti.
- Labas , aš Džeinė , ar tau viskas gerai ,- šiek tiek pašaipiai pradėjo tema ji.
- Ai , taip aš Semas , labas.
Džeinė pradėjo juoktis , Semas jai iš tiesų pasirodė juokingas.
-Kur eini? – šeip ne taip pasakė Semas.
-Apsižiūrėti kur tiksliau gyvensiu ,- nenustodama šypsotis atsakė.
-Argi neturėtum gyventi universiteto bendrabučiuose?
-Turėčiau.
-Bet jie juk ne į tą pusę ,-pabandė su vaidinti nustebusi Semas.
-Turėčiau , bet negyvensiu. Išsinomavau būtą centre manau ten man labiau patiks, o tu gyveni bendrabutyje?
-Ne , aš gyvenu pas tėvą , kadangi jis gyvena netoliese nėra reikalo gyventi kažkur kitur.
Džeinė vis dar stovėjo išsišiepusi .Semas nerado žodžių:
- Na gal dar susimatysim ,- tvirtai ištarė ji ir nuėjo.
Semas dar norėjo suktis ir paprašyti bent telefono numerio , tačiau staiga prisiminė Tina ir nusprendė jog laikas grįšti pas ją.
Eidamas lyg kavinės jau mate stovinčią prie durų Tiną ir jo laukiančia.
- Vėluoji žiopliuk ,- ištarė Tina.
Semas tik žiūrėjo į ją ir nieko nepratarė. Mintyse jis tik save kaltino kaip gali žiūrėti į kitą , kai šalia savęs turi tokia nuostabią kaip Tiną. Tina įsikibo jam į parankę ir jie nužingsniavo gatve.

Džeinė įlipo į liftą kai staiga pasirodė Tinos sesuo Malberė.
-Į kelintą aukštą ,- nedrąsiai paklausė Džeinė.
7 , toks jausmas lyg jau būčiau tave mačiusi , ar mes pažystamos ?,- su šypsena paklausė Malberė.
-Taip , ne , na nevisai ,- pasimetė Džeinė ,- Tiesa pasakius perėjau į Niujorko universiteta gal per pristatyma prasilenkėme.
-Ai tiesa , dabar prisimenu tave ,-šypsojosi Malberė.
-Gyveni čia?-paklausė Džeinė.
-Na taip , tai gan ilga istorija , bet jai nori gali užeiti pas mane , turėtume daugiau laiko susipažinti? – pasiulė Malberė.
-Na jai labai netrugdysiu..
Merginos nuėjo pas Malberę. Malberė gyveno labai gražiai , tai nebuvo panašu į paprasta būtą , nors butas ir nedidelis vieno kambario , bet ko daugiau reikia studentui?
-Gražiai gyveni ,- pagyrė Džeinė.
-Nieko ypatingo , bet dėkui , visada domėjausi interjero dizainu , pati susiprojektavau šio kambario išvaizda gal tik dėl galima mane pagirti,- besijuokdama pasakė Malberė.
-Tai nuostabu , tikriausiai studijuoji dizainą?
-Ne , tiesa pasakius studijuoju verslą ,- atsakė Malberė.
-Na gaila būtum puiki dizainerė,-nusišypsojo Džeinė.
-Dėkui , eime atsisėsti padarysiu kavos.

Rodyk draugams

1-Dalis.Gyvenimas Niujorke.

Tema: Gyvenimas Niujorkestaaceyy @ 13:50

Pradedu kurti istoriją , nežinau ar bus įdomu ir ar man pavyks nenustoti kurti toliau , bet  vis dėl to pabandyti verta.
Labai neteiskite::*

Įžanga:

Žinote kas sunkiausia gyvenime ? Netekti . Nesvarbu ko – geriausio draugo , mylimojo , ar brangaus žmogaus . Nes skaudžiausia kai dūžta širdis , o viska ką mes branginame ten ir dedame. Į tą mažą mūsų širdį.

Niujorkas. Taip , būtent čia jau kvepia rudeniu , krenta pirmieji lapai , ir kalendorius rodo jog laikas sugrįžti iš atostogų , jog laikas sutikti naujus mokslo metus. Gatvėmis eina daugybė studentų iš įvairių pasaulio kampelių pradėti naujo gyvenimo. Čia – išsvajotame Niujorko universitete.

Semas jau čia mokysis trečiuosius metus , todėl viskas jam tikrai ne naujiena. Ir nors daugelis atiduotu viską galėdamas būti jo vietoje , jis visai nesidžiaugia mokslais šiame universitete , ir jis tikrai nenorėjo studijuotis verslo , to norėjo tik jo tėvas. Semas ilga laika norėjo pabėgti iš čia , bet baimė būti vienam ir neturtingam sulaikydavo jį nuo šio poelgio. Vis dėl to viskas ką jis myli yra Tina , o ji tikrai nepaliktu dabartinio gyvenimo. Semas kartais net galvodavo , jog ji ne jam , bet bent viena diena kartu išsklaidydavo abejones .
Tinai metais jaunesnė už Semą , tačiau ji ne studijuoja universitete. Tina visiškai tikra jog mokintis neverta gyvenant Niujorke , ji nuolatos sako jog darbo čia ir taip užtenka , o savo brangių gyvenimo metų ji nenori praleisti uždaryta tose kvailuose mokymo įstaigose . Štai jos sesuo Malberė visai kitokia , ji supranta jog norint gyventi reikia mokintis , o ne darbuotis kiekviename Niujorko bare.

Semas stovėjo ant laiptų kai pro jį praėjo žavi juodaplaukė , tiesa jos veidą uždengė plaukai tačiau ir tiek užteko kad Semui širdis pradėtu plakti kiek stipriau. Na tiesa pasakius tai įvyko ne viena kartą stovint ant laiptų.
- Tos naujokės labai žavios ar ne Džemai? – prisipažino Semas dar vis nenuleisdamas akių nuo kiekvienos praeinančios gražuolės.
- Taip tiesa – truputi virpančiu balsu pratarė Džemas. Semui pasirodė gan keistas draugo bendravimas . Džemas atrodė gan susirūpines , tačiau jis jau ilgą laika taip , o paklausus ar kas nors yra , atšauna pikta – Nieko. Na bet dabar Semui tai rūpėjo mažiausiai , jis žinojo jog nuo šių metų turės susitelkti į moksla stipriau nei visada , antraip iš tėvo nieko negaus. Vaikinai nuvairavo į vidų , kai prisiminė jog salėje greičiausiai jau prasidėjo mokyklos ir pažangiausių mokinių pristatymas , kaip kasmet. Vaikinai tyliai įėjo į salę ir atsitoj prie durų.
-Tas pats šlamštas kasmet – piktai sušnairavo Semas.
Tačiau stovintis mokytojas šalia tuoj pat jį nutildė. Besidairant Semui už akių užkliuvo Ji , ta pati juodaplaukė , šįkart matėsi ir jos veidas. Ji buvo gražesnė nei jis manė. Visa pristatymą negalėjo nuo jos atitraukti akių , nors ir kaip sau bandė priminti jog jam rūpi tik Tina.
Kai tik viskas baigėsi Semas išskubėjo pas Tiną , šiuo metu ji dirbo gretimoje kavinukėje.Semas priėjo prie jos ir stipriai ją pabučiavo :
- Na mieloji , kada tavo darbo valandos baigiasi ,-nepaleisdamas jos iš rankų paklausė.
-Tau teks palaukti ,- besišypsodama atsakė ji.
Staiga pro vitrina praėjo Džemas , jis ėjo iš lėto žiūrėdamas į vidų , o pamatęs Sema pagreitino žingsnį ir praėjo lyg niekur nieko. Semas tada ir Tinos veide pamatė susirūpinima , tačiau išliko ramus.
- Klausyk , tada aš einu pasivaikščioti po gatves , ir po valandos grįšiu tavęs pasiimti ,- ištarė Semas ir pabučiavęs jai į skruostą išėjo.

Rodyk draugams

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.