BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Saldesnė už vanilinės cigaretės dūma.

2011-08-08

Kas yra tikri draugai? Atsiprašau, tokių nepažystu

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 21:51

Šiandien leidžiantis saulei supratau dar kartą suklydusi.
Nors kur tau suklydusi , antrą kartą , tai jau ne klaida, o kvailas pasirinkimas.
Tai vat kaip greitai galima išsižadėti visko , vardan .. vardan NIEKO. Visiško nieko , kuris nė nepanašus į pagarbos vertą žmogų.
Na manau nusivylimo jausmą žinote visi visi , ir plačiai pasakoti kaip sušiktai dabar jaučiuosi neteks.
Tiesiog vis dėl to antrą kartą darant tą pačią klaidą, kai ką jau žinai. Niekada neverta sustoti. O visiems nusivylimams reikia išmokti drąsiai spjauti į veidą ir eiti toliau.
Tad nusijuokime visi šiandien saldžiai iš savo suknistų nelaimių.
Tai tiek šį vakar
Saldukų.
M.

Rodyk draugams

2011-08-07

Ar įmanoma tapti milijonierium?

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 21:19

Oi kaip širdutę drasko, kai sėdi užsidaręs prie kompiuterio ir koks ale naglas daininkas įmetą savo naują klipuką su sapnuose dar nesapnuotais automobiliais. Ar koks begėdis draugas pameta nuorodą su prabangiausio Santa Monicos viešbučio nuotraukomis. Ir grauži tada pirštus keiki tiek save tiek kitus.
O man išvis super sušiktas dalykėlis nutiko. Taigi netik per kompiuterio ekraną stebėjau žvaigždžių gyvenimą , bet netgi gavau svečių iš pačio los andželo ! O tie svečiai kaip paaiškėjo mano pačios giminaičiai. Nežinau kaip gali būti tokie ne supratingi giminaičiai ir atvežti visą pundą nuotraukų iš savo gyvenimo angelų mieste..
Kokia valandėlę įsistebėjusi žiūrėjau į ekraną . Norėjosi ir rėkti ir bėgti , bet buvo gėda prie ši tiek žmonių. Per kai kuriuos vaizdo įrašus užsidengiau akis , kad netraumuočiau savo ir taip gana silpnų nervų.
Apie jaguarus , mažus pukuotus šunyčius už keletą tūkstančių ir visą LV partfumeriją aš jau nešnekėsiu. Bet visgi esmė visai ne čia.
Didžiausią nuostabą man sukėlė , tai jog tie žmonės (tiksliau mano giminaičiai) jokie verslininkai , makleriai ar menininkai. Žmona kirpėja , vyras kažką bendro su mašinom turi. Žinoma dabar tai jau jie ohoho kokie žmonės  ir akcijų prisipirkę į valias, tačiau kažkada jaunystėje turėjo 2 kambarių butuką Kaune.
Vienu žodžiu atsisėdau aš prie to vyro ir daviau pati durniausią klausimą pasaulyje : Kaip?Kaip jums pavyko?
Na neslėpsiu keletą minučių jis tiesiog juokėsi , o tada tarė : Svarbiausia turėti motyvaciją ir tada pats nepatikėsi kiek gali padaryti.
Į klausimus kur jie darbinosi , kur ėjo, su kuo susitiko jie neatsakė tik maloniai šypsojosi ir kas kartą kartojo : Įmanoma viskas įmanoma.
Pradžioje pagalvojau, kad jie bepročiai, tada apie tai susimasčiau rimtai , o dabar manau , kad esu beprotė , bet po velnių gal iš tiesų įmanoma?
O čia jums keletas nuotraukyčiu , kad daugiau motyvacijos turėtumėt:D
Gero vakaro,
M:*

Rodyk draugams

2011-06-16

Daugiau aistros gyvenimui. Nes seksas geriausias žaidimas,nenuskriaudžiantis žaidėjų.

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 22:57

Ką tik verkiau, dabar atsikėlus šypsaus , nes per ilgai savo gyvenime buvau šalutiniu veikėju. Savo spektaklyje dublerio padėjėju. Savo operoje pamiršau, kad turiu būti Prima.Atleiskite žmonės, šiandien karaliauju. Nepykit jai šiek tiek pijokauju.Ir jai muzika visu garsu, trukdo užmigti kaimynams. Padėsiu į stalčių “Valerijoną”. Paimsiu taurę balto vyno. Parašysiu romaną. Parašysiu milžinišką knygą. Laime ir tuštumoje atarsiu. O jai nerasiu, tai po velnių tą laimę. Suregsiu naują žodį apibūdinantį gerą pabaigą.
Ir atverčiu šiandien šimtinį kartą portretų krūva. Ir nebešnekėsiu apie meilė. Nes jos portretas šiandien sudegė. Liepsnojo tūkstančiais žarijų. Ir taip lengva lengva man dabar. Galėčiau iki debesų pakilti.
Aš nežinau ar turiu gyvenimą, bet ir žinoti nenoriu.
Kai reiks verkti, verksiu. O dabar atsipalaiduojam. Ir išgaruojam į orą orą.

Rodyk draugams

2011-06-13

Ne pasaulį tausoti, o žmones sergėti

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 23:24

Kai mus išleidžia iš mokyklos mokytojai , ir kai tėvai iš namų. Nei vieni iš jų neklausia kiek mes išmokome. Jiems tik įdomu kiek iš mūsų jau galima vadinti - Žmogum.
Šį nuobodu pirmadienio, ar jau antradienis? Na nesvarbu. Vasara man laikas bėga nejučiomis. Taigi, grįžkime prie to vakaro, kai aš žiūrėjau vieną iš mūsų Lietuviškųjų laidų. Šiaip tai didžiausia retenybė mano gyvenime, nemėgstu tų visų pigių nesąmonių prikimštų laidų. Ir garantuoju , kad ir ši laida  : AŠ MYLIU LIETUVĄ (jai tai tikrasis jos pavadinimas) yra visiška išsigalvojimų auka. Bet visgi visgi , jai jau neprisiruošiau per jungti kanalo , kad paklausyčiau geros muzikos , kažką gero ten pamačiau.
Grįžtu prie savo žmogiškumo. Ir žmonių. Rodytu ten kalinių.
Tų pačių kuri mūsų ale protingoje visuomenėje laikomi tuščiais ir jau sugedusiais žmonėmis. Pirmas dalykas taip tik pasimato mūsų neišprususi valstybė, o antra ir svarbiausia, jog žmogus negali sugesti. Ir kartais iš tiesų turėtume apsižvalgyti aplinkui. Nei vienas iš mūsų nėra daiktas. Mes gyvi. Nors kartasi sužlugdyti. Mes spjauname į pasaulį, kai niekas mūsų nemyli. Ir už tai mus baudžia. Ir aukos yra jie, o ne mes. Mes vadovaujame jų likimui. Mes neleidžiame jiems pakilti. Išsunkiame iš jų visą dvasią , viską. Ir paliekame juos kovoti vienus, nes jie nieko neverti. o po to mat stebimės , kodėl jie kovoja prieš mus?
Labiausiai suspaudė širdį klausant jų pačių.
Ir man visai nesvarbu, kad jei nešventieji.
Tu sėdintis ir skaitantis visą, tai nesi geresnis už juos. Visi mes lygus. Mokėkime pažvelgti į savo vidų, prieš išryškindami , tai ką kitas paliko praeity.
O jai žmogus išėjęs iš kalėjimo nepasimokė, kalti Meeeees visi.
Nes nesugebėjome jam padėti išmokti gyventi iš naujo.
Išvis aš nesu kažkokia gynėja. Ir pati iš gerųjų nesu.
Tačiau labiau už viską man gaila Žmogaus kurį teisia Žmogus.
Už rasę, už pakraipą , ar klaidą.
Nes juodaodžiai nėra nusikaltelių gauja. Ir tikrai ne kiekvienas musulmonas ir teroristas. O kalėjas žmogus nėra atlieka.
Išmokime gerbti ir saugot Pasaulį,
Žmones gyvenančius čia.
Žmogiškumas , tai tvirto gyvenimo pagrindas. Kai žinai , kad gyveni ir dėl to žemėj neskauda.
Išdrįsk būti ŽMOGUMI.

Rodyk draugams

2011-05-11

Koks liūdnai jaukus ir šiltas Rytas

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 08:17

Labas rytas, skanios kavos.
O dabar..
Pagalvojimams ,
Vis dėl to kaip sunku prisitaikyti prie pasaulio. Nori būti geras, bet greičiausiai aplinkui liktu tuštuma. Gal tai visuomenės problema. Tos šiais laikais atbukusios visuomenės, bandančios įkasti kiekvienam gyvam organizmui. Bet greičiausiai ir taip žmonės sunkai jaustusi laimingi. Kai viskas taip iškeikta ir prakeikta. Kiekvienas kelias, kiekvienas vandens lašas.
Na gerai ne užsitęsiu ir akcijos ” Gelbėkime pasaulį nuo tuštybių” Šį kartą nedarysiu.
Tiesiog,
Geros dienos.

Rodyk draugams

2011-05-05

Apversiu savo pasaulį, kad vaikščiočiau dangum..

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 15:24
“Tas keistas jausmas, Kai nežinai, ko labiau nori, jį pamatyti ar pasislėpti nuo jo.”


Jausmas. Šitas jausmas mane pražudys, bet tikrai nuves į Rojų.
Kai jauti širdy drovumą,bet noris eiti vis arčiau.
Kai kojos linksta, kūnas tirpsta.
O pakeistas maršrutas vėl sugrįžta.
Taip tūkstantį kartų dienoj.


Rodyk draugams

2011-05-04

Įrašas patiems protingiausiems ! !

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 19:22

Hmm.. pažiūrėjau į žydrą ir švelnų dangų. Apie tokį jau seniai svajojo mano akys. Žvilgtelėjau į beržą, stovinti pakelėje. Tą akimirka jo raukšlėtu lapu riedėjo skaidrus lietau lašas. O saulės spindulių žaismas jo viduje priminė pasaką. Vakar būčiau nusišypsojusi. Šiandien tik stovėjau ir prašiau akių, kad jos graudžiai nepradėtu verkti. Nes šiose ašarų lašuose niekas nežais. Jie tik riedėtų riedėtų, kol galutiniai sužlugdytų asmenybę esančia manyje. Ir ką aš sau galvojau teikdama, jog viskas įmanoma?
O gal galvojau gerai? Gal reikia laiko?
Gal jo nereikia? Gal tiesiog verta bandyti?
Gal tiesiog išsakyti?
Milijonai, milijonai dėstymų minčių klausymų net atsakymų.
Ir visi taip negailestingai prieštarauja vienas kitam.
Štai kaip šie.:
“Niekada nenuleisk rankų dėl žmogau, dėl kurio nėra nė dienos, kad nepagalvotum”
“Mylėk tą kuris nori būti su tavimi, o ne tą dėl kurio stengiesi, o jis to nė nepastebi”
Ir Dieve Šventas pasakyk kuri tiesų tiesa yra teisiausia ??
Paprasčiausia būtų praplaukti audrą, tyliai ir aklai stebėti , tai kas bus.
Bet tas yra blogiausia,
Savo gyvenimo aš stebėti nenoriu, nes aš Jį gyvenu.
Nežinau ar Jums pavyks išanalizuoti mano mintis, ar bent suprasti mano situacija.
Bet aš tikrai myliu gyvenimą, ir tikrai noriu pagalbos iš protingiausių žmonių.
Blogas.lt rašytojųųųų.

Thnx

M.

Rodyk draugams

2011-05-03

O ar jūs žinojote, jog meno paroda daug vertingesnė jūsų tuščiam protui už visas rodomas televizijos programas ??

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 22:40

Kartais tikriausiai mes turime išaugti.
Ne metais, ne ūgiu. Tiesiog kartais reikia išugdyti sielą, kad šiame Pasaulyje ji taptu vertinga. Taip kaip išaugame iš keiksmažodžių, kvailų bendravimo sistemų, draugų ir ne draugų, pochuistų, “kalių visagalių” ar kitų nesąmoningai nustatytų  ” normų ” .
Gaila tik, kad net ir visapusiškai suaugę žmonės neišauga iš rasizmo, patyčių, kaltinimų, neapykantos pasauliui ar viso kito šlamšto. Tokius žmones vadinčiau savimylomis vien dėl nebandymo ieškoti trūkumų savyje. Nors jie ir mato jie akli viduje. Ir nors jie girdi jie kurti sieloje. Paprasčiau pasakius jie visai neužaugo. Neužaugo viduje. Liūdniausia, kad tokių žmonių pasaulyje daugiausia.
Sėdinčių ir keikiančių aplinką. Orą, žmones, namus, valstybės ydas, pasaulio trūkumus.
Apšviesti žmoniją ne mano galioje. Jie per daug jėgų atiduodą savo įsitikinimams ir mažą procentą veiklai tauresnio pasaulio link. Ir kiek daug jie nepamato, uždarę savo akiratį dar net nespėjus jam prasidėti.
Štai aš dėkoju, jog užaugau. Na ne, meluoju sakydama užaugau. Aš augu. Nes žmonės augą visą gyvenimą. Ir tokį trumpą amžių nugyvenus galiu daugiau suprasti už tą piniguose užsisklendusi verslininką , ar pyktyje permirkusį kaimyną. Nes aš laiminga esu žiūrėdama į pasaulį. Ir nekaltinu jo už nieką. Jis turi daugiau paslapčių nei galime įsivaizduoti Mes.
O kada tu pradėsi gyventi?

Rodyk draugams

Laimės Receptas

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 13:03
  • Turėti neįmanomų svajonių.
  • Mylėti visus aplinkui esančius žmones.
  • Tikėti tuo kuo netiki kiti.
  • Šypsotis kai mažiausiai to nori.
  • Rašyti, piešti ar dainuoti.
  • Rizikuoti.

Mes savo Gyvenimo šeimininkai.
O žmonės nėra jau tokie negailestingi.
Daryk, tai ką nori daryti. Nes gyvenimas trumpas. Geriausia jį nugyventi prasmingai.

Rodyk draugams

Dar neatradusiems pavasario džiaugsmo..

Tema: Michelles išpažintisstaaceyy @ 12:44

Žinai kodėl dabar viską trinu?
Kad viską dar aiškiau parašyčiau.
Žinai kodėl išeinu?
Tam, kad sugrįžčiau su garsu.
Laiko Turiu. Vasara Myliu. Aš nežinau ar ši Laimė kada nors išsipildys.
Bet aš Tikiu. Ne gyvenimu, ne likimu ir ne stebuklais.
Tik savimi Tikiu.
Nes ne dangus, ne dievas ir ne Jūs,
Tik aš pati galiu viską padaryti.

MAY - Please be good.
M.

Just Love Yourself and everything will be perfect.

Just Love Yourself and everything will be perfect.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.